Sizi her anını seveceğiniz bir hayata davet ediyoruz...

Tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek ve hayallerinizden ilham alarak incelikle tasarladığımız Arya Park’ta hayatın tadını doyasıya çıkartacaksınız.

Batıkent’te hem  hayatın  merkezinde  hem karmaşasından uzak bir yaşam sizi bekliyor. Okullara, eczanelere, AVM’lere, marketlere, kafelere, restoranlara, metro ve otobüs duraklarına yakınlığıyla şehrin tüm olanaklarını kullanabileceğiniz Arya Park; karşısında yer alan Kardelen Mahallesi Parkı başta olmak üzere çevrili olduğu çok sayıda park sayesinde doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Toplam Daire Sayısı

70

3+1 Daire Sayısı

49

4+1 Daire Sayısı

21

Yeşil Alan Manzarası

21.000 m2

 


Hem idealinizdeki yaşam hem de değerli bir yatırım...

Arya Park vaziyet planı

Şehir kültürünü yaşatan Batıkent’te iki caddenin kesiştiği noktada toplam 9 dönüm arazi üzerine kurulu Arya Park’ta, 170 metrekare ile 196 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 dairelerde sevdiklerinizle yeni bir yaşam kurma fırsatı...

Gün boyu kaybettiğiniz enerjiyi yeniden depolayabileceğiniz, dinlenebileceğiniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirebileceğiniz tüm detayları düşündük. Kendinize zaman ayırmanız ve daha sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmanız için dört mevsim kullanabileceğiniz kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness salonu, açık alanlarda çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları, yeşillikler içerisinde oturma alanları ve çocuklarınızla keyifli zamanlar paylaşmanızı sağlayacak oyun alanları Arya Park’ta. 

Touch İletişim Çözümleri