Yaşamın en ilham verici hali..

Ankara Batıkent’te bulunan ve merkezi konumuyla dikkatleri çeken Arya Park’ta yaşam kalitenizi yükselten, yalın, özgün ve ferah bir projeyi hayata geçirmeyi hedefledik. 21.000 m²‘lik yeşil alana komşu olma avantajını en iyi şekilde değerlendirmek için Arya Park’ı, tek blok olarak ve her katta 5 daire bulunacak şekilde tasarladık.

Kat planında bulunan beş daireden dördünün yeşil alanı görmesi ve dairelerin büyük bir bölümünün güney cepheli olması, dairelerimizin tümünü kullanışlı ve tercih edilir kıldı.

Tek bloklu bir tasarım yapılması sizlere, pencerelerinizden baktığınızda komşu bir blok yerine, daha geniş bir peyzaj alanı görmeniz ve daha fazla sosyal alana sahip olmanız gibi artılar kazandırdı.

Projemizde, sizlerden gelecek farklı taleplerin karşılanabilmesi için tamamen yeşil alana hakim, güney cepheye bakan ya da her iki özelliği birden kapsayan 3+1 ve 4+1 daire planları tasarladık.
Ayrıca ferah ve geniş bir havuz, sauna, buhar odası ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bahçe alanları ile hem yaşam kalitenize hem de evlerinize değer katmaya çalıştık.

Sevim Noyan / Mimar

 

 

Touch İletişim Çözümleri